Tréner Weiss sa zastal Žiliny a naložil novinárom: Skoro mi vypadli oči z jamiek!

Niké Liga 2023/24

autor hetrik.sk

Tréner Weiss sa zastal Žiliny a naložil novinárom: Skoro mi vypadli oči z jamiek!

Tréner ŠK Slovan Bratislava Vladimír Weiss starší sa po sobotňajšom stretnutí 2. kola Niké Ligy proti MFK Dukla Banská Bystrica rozhodol nečakane zareagovať na ligového konkurenta MŠK Žilina.

Pozrite si jeho vyjadrenie na vlnu kritiky, ktorá sa vzniesla práve na mladých "Šošonov" po vypadnutí s belgickým Gentom v 2. predkole Konferenčnej ligy UEFA.


Chcel by som pripomenúť komentáre niektorých novinárov, čo bolo proti Žiline. Ja som mal doma oči otvorené, skoro mi vypadli z jamiek.

Žilina na to, čo má za chlapcov hrala fantastický zápas. Ja neviem, kto čo pozeral. Samozrejme, že kvalita súpera bola iná.

Mediálne ste však chlapcov zotreli a to si nezaslúžia. Mali päť gólových šancí proti Gentu, čo majú fantastických hráčov a hrali o život.

My sme išli Žilinu utopiť za ich defenzívu, to bolo niečo strašné. Rovnako tak aj hrala Trnava fantastický zápas.


Čo som však čítal na Žilinu, to.... Oni majú toľko talentovaných futbalistov, že sa im to raz vráti. Ale takto ich zotrieť...

Ale to asi čaká aj mňa po strede, my sme tréneri na to zvyknutí. Ale takto verejne mladých chlapcov... Chcem ich aj takto povzdbudiť, nech dajú hlavu hore, pretože vedia hrať futbal.

Mali ťažkého súpera a my sme ich celú trojročnú robotu zahodili do vreca. Hrali s Gentom a nehrali ja neviem s kým, aby som niekoho neurazil.

Foto: Instagram/MŠK Žilina, Youtube/ŠK Slovan Bratislava