Tretie kolo, ďalší šláger! Dostane Arsenal za uši?

Premier League

311 zobrazení

Tretie kolo, ďalší šláger! Dostane Arsenal za uši?

Sobotný šláger v Premier League prinesie súboj Liverpoolu a Arsenalu. Kanonieri prichádzajú na Anfield ako ďalší zatiaľ stopercentný celok. Zároveň tu ale nemajú príliš lichotivú bilanciu, v posledných 3 zápasoch tu inkasovali dokopy 12 gólov a vždy sa vracali do Londýna s porážkou. Liverpool navyše bude chcieť pokračovať v úspešnom ligovom ťažení, ktoré chcú ukončiť ziskom titulu. Reds cez leto veľmi neposilňovali, skôr zapracovali na stabilizácii kádra. To Arsenal naopak priviedol niekoľko posíl, aj cez úspešný štart im ale bude ešte chvíľu trvať, kým si na seba úplne zvyknú. Toho by mohli domáci opäť využiť a vystaviť tak Arsenalu prvú stopku v sezóne. Budete veriť skôr zverencov Jürgena Kloppa, alebo si tipnete na tím Unaia Emeryho? Nezabudnite aj na možnosť skórovať v live tipovaní!

Ako to vidia tipéri?

95% tipujúcich dalo svoju dôveru Liverpoolu s kurzom 1,50. Ďalšou z najtipovanejších príležitostí je potom tip na aspoň dva góly v zápase (1,15). Ako to vidíte vy?

„Arsenal vyhral proti Newcastlu aj Burnley len o gól. Stále to nie je výkon na to, aby mohli bodovať na Anfielde. Liverpool vstúpil do sezóny veľmi suverénne, Norwichu nasolil štyři góly. Se Southamptonom sa chvílu trápil, ale tlak mal obrovský a nakoniec Saints ajtak povolili. Doma Arsenal môže byť silný, ale vonku mu to nejde. Liverpool opäť uháji domácu pôdu a bude chcieť využiť zaváhania City z minulého zápasu,“ zhodnotil tipér Kubau91 svoj tip na Liverpool vo svojej analýze. Inšpirujete sa?

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Borci z najväčšej tipérskej komunity zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!