Ukončí Martin Réway svoju hokejovú kariéru? (VIDEO)

Slovensko Reprezentácia

Ukončí Martin Réway svoju hokejovú kariéru? (VIDEO)

Pár rokov dozadu patril k najväčším talentom nášho hokeja. Odborníci mu predpokladali skvelú kariéru v NHL.

Potom však prišli vážne zdravotné problémy. Reštart kariéry po ročnej pauze sa tak zatiaľ nepodaril. 25-ročný útočník teraz na Instagrame naznačil, že uvažuje o konci.

Neberte to tak, že sa chystám rozhodnúť podľa tejto ankety. V podstate mám nejakú predstavu o tom, či pokračovať alebo nie, ale zaujíma ma váš názor. Hokej mi priniesol veľa radosti, ale aj utrpení.

Posledných pár rokov to bola cesta peklom, toľko klamstva sa o mne narozprávalo a každý pridal niečo extra, aby to bol ešte pikantnejší príbeh. Hokej ma vždy bavil, aj keď sa mi nedarilo, ako by som si predstavoval. Ale stále viac a viac mám pocit, že už je čas tú kapitolu uzavrieť.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Tymto to by som sa chcel poďakovať vsetkym skvelým fanusikom Popradu. Bola to skvela skúsenosť aj ked,kratka ale na ktoru nikdy nezabudnem, navzdy ostatnete v mojom srdci 💙 budem vam velmi drzat palce v novej sezone a dufam ze dokončíte co ste zacali 💪 dakujem aj celému realizačnému tímu a hlavne spoluhracom , bez vas by to nebolo ono stali ste pri mne od zaciatku az do konca a ja vam zato dakujem prajem vam vsetkym len to najlepsie chlapi! Este raz velke Dakujem. A prosim, nemajte mi za zle kam povedú moje dalsie kroky. S Popradom sme sa jednoducho nevedeli dohodnut.Nedostal som ziadny navrh ani náznak ze somnou počítajú do dalsich sezon. Od zaciatku bol Poprad mojou prvou voľbou a tak som ostatnych tímov s úctou odmietol. No taky je hokej 😊 Takze dufam ze mi to nebudete mat zle no ja najvyšší cas si hladat nove angazma 💪

Príspevok, ktorý zdieľa Martin Reway (@martinreway10),