Ukrajinci majú postup istý. Využijú to Slováci?

Liga Národov

748 zobrazení

Ukrajinci majú postup istý. Využijú to Slováci?

Slovenská futbalová reprezentácia nastúpi na svoj tretí zápas Ligy národov proti výberu Ukrajiny. Pripíše si prvý bodový zápis do tabuľky? Slováci sa s partiou trénera Ševčenka stretli v septembri a na štadióne v Ľvove zaznamenali najtesnejšiu prehru 0:1. To bolo ešte pod Jánom Kozákom, ktorého medzitým vymenil český kormidelník Pavel Hapal. Práve nadchádzajúci súboj v Trnave bude pre nového kouča premiérovým. Ako sa uvedie? Tipnite si a priebeh duelu využite v live stávkach!

Ukrajinci si po troch výhrach v rade zabezpečili postup do ďalšej fázy novej súťaže, takže motivácia by mala byť na strane Slovenska. S týmto faktom kalkuluje aj tipér s nickom 611720 vo svojej analýze. Jeho tip? Výhra domácich aspoň o dva góly v kurze 4,94! „Ukrajinci majú postup istý. Ševčenko si tak určite bude chcieť vyskúšať v ostrom zápase ďalších nepreverených hráčov zo svojho kádra. Navyše Slováci budú chcieť odčiniť malér z večierka po zápase s Českom,“ napísal.

Ako to tipujete vy? Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, užívajte si všetky ponúkané príležitostí, získajte 15 EUR zadarmo na prvé stávky a zhrabnite nadupaný vstupný bonus v hodnote 4 000 EUR!