Ultras Slovana organizuje protest proti opatreniam Matovičovej vlády

Fortuna Liga

Ultras Slovana organizuje protest proti opatreniam Matovičovej vlády

Športoví fanúšikovia na Slovensku prevažne negatívne reagovali na včerajšie nové opatrenia vlády SR. Či už pre futbalové, hokejové alebo aj ďalšie športy to môže byť doslova likvidačné.

Na sociálnych sieťach sa rozhodol reagovať Ultras futbalového Slovana Bratislava, ktorý tak bude organizovať celoplošný protest pred úradom vlády SR. 

SLOVÁCI, dnes nastal deň, keď Slovenský šport dostal KO v priamom prenose! Vláda zakázala akékoľvek športové podujatie a naďalej sa tvári, že šport na Slovensku neexistuje a netreba mu pomôcť!

Preto vás SLOVÁCI, CHCEME VYZVAŤ, ABY SME SA ZJEDNOTILI A SPOLOČNE VYŠLI DO ULÍC! Bez rozdielu klubovej príslušnosti, pohlavia, veku bok po boku proti nezmyselným opatreniam.

Žiadame práve vás športovcov a majiteľov klubov, aby ste sa k nám pridali a postavili sa pred kamery! SAMOZREJME SA K NÁM MÔŽE PRIDAŤ KAŽDÝ JEDEN OBČAN, OZ ČI POLITIK, LEBO KEDY AK NIE PRÁVE TERAZ?! 17.10.2020 o 14:00 sa presunieme spoločne pred úrad vlády!

NENECHAJTE SA ZASTRAŠIŤ... Trnava, Košice, Žilina, Nitra, Banská Bystrica, Rimavská Sobota, Martin, Púchov, Ružomberok, Prievidza a každý jeden športový fanklub na SVK pridajte sa!!! Zdielajte, zvolávajte a šírte ďalej medzi ľudí...

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

SLOVÁCI, dnes nastal deň, keď Slovenský šport dostal KO v priamom prenose! Vláda zakázala akékoľvek športové podujatie a naďalej sa tvári, že šport na Slovensku neexistuje a netreba mu pomôcť! Preto vás SLOVÁCI, CHCEME VYZVAŤ, ABY SME SA ZJEDNOTILI A SPOLOČNE VYŠLI DO ULÍC! Bez rozdielu klubovej príslušnosti, pohlavia, veku bok po boku proti nezmyselným opatreniam. Žiadame práve vás športovcov a majiteľov klubov, aby ste sa k nám pridali a postavili sa pred kamery! SAMOZREJME SA K NÁM MÔŽE PRIDAŤ KAŽDÝ JEDEN OBČAN, OZ ČI POLITIK, LEBO KEDY AK NIE PRÁVE TERAZ?! 17.10.2020 o 14:00 sa presunieme spoločne pred úrad vlády! NENECHAJTE SA ZASTRAŠIŤ... Trnava, Košice, Žilina, Nitra, Banská Bystrica, Rimavská Sobota, Martin, Púchov, Ružomberok, Prievidza a každý jeden športový fanklub na SVK pridajte sa!!! Zdielajte, zvolávajte a šírte ďalej medzi ľudí... #hrobárišportunaslovensku

Príspevok, ktorý zdieľa ultrasslovan_official (@ultrasslovan_official),