Ultras Slovana reaguje: Bránili sme našich hráčov! (VIDEO)

Fortuna Liga

Ultras Slovana reaguje: Bránili sme našich hráčov! (VIDEO)

Slovan Bratislava sa rozhodol po incidente počas víkendového derby proti Trnave potrestať dvojicu domácich fanúšikov.

Za vtrhnutie na trávnik a napadnutie hosťujúceho kapitána sa už do konca života nepozrú na zápas Slovana doma a ani vonku.

Oficiálne vyjadrenie teraz zverejnil aj fanklub Ultras Slovan.

V nedeľu sa odohralo v Bratislave dlho očakávané derby s Trnavou, o ktorom sme vedeli už dopredu, že bude mať ten správny DERBY náboj a naše predpoklady sa naplnili do bodky.

Derby malo všetko čo k tomu patrí: 15 tisícová návšteva Tehelného pola, vybičovaná atmosféra v hľadisku, na ihrisku, ktorá sa stupňovala brankárom hostí a jeho provokáciami počas celého druhého polčasu gestami a kopnutím lopty do fanúšikov v SEKTORE C, až k rozhodujúcemu gólu, ktorý vyústil k potyčke medzi hráčmi oboch táborov, do ktorej sa zaplietli fanúšikovia, aby bránili belasích.

Následná bojová atmosféra sa preniesla mimo štadión, kde prebiehali dlhé rioty do noci s políciou, ktorá neváhala použiť proti Slovanistom kone a ťažkú techniku, aby zabránili stretu s Trnavou!

Počas zápasu bolo vidieť veľké množstvo pyrotechniky, ktorá vygradovala pred koncom zápasu, keď sa chlapcom z Ultras podaril vyblikať stroboskopmi celý SEKTOR C! Hneď po hymne bolo vidieť choreo, ktoré malo vypovedať, čo si USP myslí o momentálnej chuligánskej sitúacii v Trnave. 

Bohužiaľ pri jednej z pyroshow vďaka hasičom zhorela vlajka nášho fanúšika. 

Celkovo hodnotíme derby ako jedno z tých vydarenejších.
Ďakujeme za návštevu chlapcom z Brna, Austrie Viedeň, Wisly Krakow a Ruchu Chorzow.

TIP: Liga Majstrov je tu. Tipnite si na prestížne zápasy s top kurzami a k tomu získajte bonus až 4 000 EUR + 15 EUR zadarmo na prvé stávky.