Uspeje prvá Slovenka v Bellatore?

Ostatné

Uspeje prvá Slovenka v Bellatore?

Slovensko má historicky druhého zástupcu v druhej najväčšej MMA lige na svete Bellatore. Po Attilovi Véghovi sa ňou stáva Monika Chochlíková. Tá sa doteraz venovala hlavne disciplínam v postoji. Najväčšie úspechy získala v K1 a Muay thai, kde získala niekoľko medailí z najprestížnejších súťaží. Chochlíková zatiaľ neabsolvovala ani jeden profesionálny zápas v MMA, napriek tomu si ju Bellator vybral. Svoju premiéru si odkrúti už 1. októbra na turnaji v talianskom Miláne, kde sa stretne s Jade Jorandovou z Francúzska, pre ktorú to bude taktiež premiéra v MMA.

V roku 2016 bola Monika Chochlíková prvýkrát nominovaná do národného kickboxového tímu Slovenska, kde sa zúčastnila majstrovstiev Európy WAKO v K1 v slovinskom Maribore. Po troch výhrach získala zlatú medailu a stala sa historicky prvou slovenskou bojovníčkou v K1, ktorá získala zlato na majstrovstvách Európy.

Ďalší veľký úspech prišiel na majstrovstvách Európy IFMA v Prahe. Po troch výhrach sa Monika stala majsterkou Európy Muay thai a opäť ako prvá slovenská bojovníčka. Teraz má za cieľ presadiť sa v kráľovskej disciplíne MMA. Tipnite si na jej premiéru!

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!