Uspeje Slovan proti írskemu majstrovi?

Európska Liga

autor hetrik.sk

Uspeje Slovan proti írskemu majstrovi?

Futbalový ŠK Slovan Bratislava narazí v 3. predkole Európskej ligy na írsky Dundalk FC. Majster írskej ligy za minulú sezónu vypadol z predkola Ligy majstrov s Karabachom po domácej remíze 1:1 a prehre 3:0 vonku. Slovanisti si naopak poradili s majstrom Kosova KF Feronikeli po výsledkoch 2:1 doma a 2:0 vonku. Ak by Belasí postúpili cez Dundalk, v ceste do základnej skupiny Európskej ligy už im bude ostávať len jeden súper. Zvládnu to Belasí bez akýchkoľvek komplikácií, alebo im Íri prekazia cestu medzi európsku elitu? Tipnite si a nezabudnite na možnosť tipovať na tento zápas aj naživo!

Ako to vidia tipéri?

Drvivá väčšina tipujúcich zvolila na tiket výhru domácich s kurzom 1,50. Ďalšou z najtipovanejších príležitostí je potom celkový postup Slovana do ďalšieho predkola. Ako natipujete vy?

„Slovan čaká ďalšie predkolo EL. V ňom narazí na veľmi schodného súpera z Írska, Dundalk FC.  Írsku trošku ušiel futbalový vlak a na klubovej úrovni to platí dvojnásobne. Štýl hry „bum bum, prásk“ stačí možno tak doma na ostrovoch, kdekoľvek vonku má Dundalk kardinálny problém. To bolo jasne vidno na pôde nie nijako výnimočného Karabachu, kde dostal Dundalk 3:0. Zarážajúci bol ale hlavne priebeh zápasu, kedy Dundalk, ktorý si zakladá na defenzíve, pustil Karabach k 24 strelám a sám sa o streľbu pokúsil len 3x. Slovan je podľa mňa kvalitou o dosť ďalej a zvíťazí,“ vyjadril sa BarrandovTV vo svojej analýze. Sám si tipol na výhru domácich s kurzom 1,50. Súhlasíte?

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Borci z najväčšej tipérskej komunity zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!