Už dnes sa môžeme tešiť na Winter Classic so Zdenom Chárom! Na TV Tipsport si ho môžete pozrieť zadarmo!

NHL

autor hetrik.sk

Už dnes sa môžeme tešiť na Winter Classic so Zdenom Chárom! Na TV Tipsport si ho môžete pozrieť zadarmo!

Dlho očakávané stretnutie medzi Bostonom a Montrealom je na programe už dnes. Pre slovenského fanúšika je zápas vo skvelom čase o 19:00.

Pod holým nebom tak budeme môcť sledovať kapitána Bostonu Zdena Cháru. Zápas sa odohrá na futbalovom štadióne Gillette Stadium v meste Foxborough. Kapacita štadióna je 68 000 divákov.

Tento prestížny duel dvoch veľkých rivalov budete môcť sledovať bezplatne cez internet na TV Tipsport. Ide o stream, ktorý má pod palcom stávková kancelária Tipsport. Stačí sa zaregistrovať na ich stránke.

Okrem Winter Classic môžete sledovať aj všetky ostatné zápasy NHL bez sekania. Problém nebudú mať ani diváci na mobiloch a tabletoch, pre ktorých je pripravená prehľadná mobilná aplikácia. Prenosy Vám tak neuniknú už ani na cestách.

Všetko je to zadarmo, jedinou podmienkou je vložiť si pár Eur na tipovanie, čo určite väčšina z Vás aj využije. Dokonca nemajú ani manipulačný poplatok a k prvemú vkladu Vám dajú aj zaujímavý Bonus.

V ich televízii teda okrem spomínaného NHL môžete sledovať každý jeden zápas zo Španielskej Ligy, Talianskej Ligy, Nemeckej Ligy. Nechýba ani hokejová KHL a aj Česka Liga.

Ak teda chcete nadobro vyriešiť problém so sledovaním zápasov na internete, stačí sa Zaregistrovať cez tento odkaz na TV Tipsport.

Nezabudnite tak dnes od 19:00 prestížne Winter Classic aj so Zdenom Chárom!

Už dnes sa môžeme tešiť na Winter Classic so Zdenom Chárom! Na TV Tipsport si ho môžeze pozrieť zadarmo!​​