V sobotu vybojoval Škrtel penaltu pre Liverpool. V nedeľu nastúpil v 8. lige na Slovensku

Slovensko

autor hetrik.sk

Zaujímavý víkend má za sebou bývalý kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie Martin Škrtel.

38-ročný obranca si v sobotu zahral na Anfielde v charitatívnom zápase medzi legendami Liverpoolu a Celticu Glasgow.

V 38. minúte dokonca vybojoval pokutový kop. Kapitán "The Reds" Steven Gerrard úspešne penaltu premenil, po čom prišla oslava priamo pred fanúšikmi Celticu, čo sa hosťom samozrejme nepáčilo.

Práve Gerrard totiž v minulosti trénoval ich mestského rivala Glasgow Rangers.

Martin Škrtel sa však pre "klubové povinnosti", ktoré mal doma na Slovensku príliš dlho v Liverpoole nezdržal.

V nedeľňajšom 18. kole 8. ligy ako striedajúci hráč nastúpil v 67. minúte do zápasu medzi FK Hajskala Ráztočno a TJ Priehrada Nitrianske Rudno B.

Po triumfe 1:0 si partia okolo slovenskej legendy udržala druhé miesto v tabuľke so ziskom 34 bodov.