KHL

autor hetrik.sk

Zdroj: vk/hcseverstal

Slovenský hokejista Adam Liška priviedol ako kapitán Severstaľu Čerepovec svoj tím k triumfu 4:2 nad Amurom Chabarovsk.

24-ročný útočník otváral skóre zápasu v 12. minúte úvodne tretiny počas presilovej hry.

Bratislavský rodák dosiahol v tejto sezóne KHL už jedenásť presných zásahov, čo je vyrovnanie kariérneho maxima.

Celkovo nazbieral v 46 zápasoch už 22 bodov, na nový osobný rekord potrebuje do konca základnej časti získať už iba štyri body.

Najproduktívnejším Slovákom v KHL je aktuálne Michal Čajkovský, 31-ročný obranca Spartaku Moskva získal 27 bodov.