Séria A

autor hetrik.sk

Zdroj: X/Football on TNT Sports

Sobotňajší duel 21. kola talianskej Serie A medzi Udinese a AC Milánom musel byť prerušený.

Hosťujúci brankár Mike Maignan sa stal ešte v prvom polčase obeťou rasizmu zo strany domácich fanúšikov, po čom sa rozhodol so spoluhráčmi odísť do šatne.

Takto nemôžeme hrať futbal. Pri prvom góle som počul opičie zvuky, nepovedal som ešte nič. Pri druhom zásahu urobili to isté a tak som to oznámil lavičke a rozhodcovi. Musia sa začať rozdávať tresty, iba slová nevyriešia nič, vyhlásil 28-ročný reprezentant Francúzska po zápase.

AC Miláno na ihrisku súpera zvíťazilo 3:2, víťazný gól pritom padol v 93. minúte nadstaveného času.