VIDEO: Fantastický Marcelli ako striedajúci hráč s dvoma gólmi proti Banskej Bystrici

Niké Liga 2023/24

autor hetrik.sk

VIDEO: Fantastický Marcelli ako striedajúci hráč s dvoma gólmi proti Banskej Bystrici

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava zvíťazili v sobotňajšom zápase 13. kola Niké ligy na ihrisku MFK Dukla Banská Bystrica 4:1.

Tento triumf znamenal pre belasých ôsmu ligovú výhru v rade a upevnenie si líderskej pozície v tabuľke s náskokom siedmich bodov pred druhou Žilinou.


Ďalší výnimočný výkon predviedol talentovaný Nino Marcelli, ktorý ako striedajúci hráč zaznamenal dva góly. 18-ročný mladík sa dvakrát presadil aj v predchádzajúcom stretnutí proti Michalovciam.

Okrem Marcelliho sa na výhre podieľal aj Dávid Strelec, ktorý na prvé dva góly prihral a tretí sám dal. Slovan tak pokračuje na víťaznej vlne. Najbližšie ho čaká vo štvrtok na domácej pôde duel Konferenčnej lige UEFA proti francúzskemu tímu LOSC Lille.


Tréner Vladimír Weiss starší vidí v Marcellim veľký potenciál

Teším sa z Nina Marcelliho, ktorý ako striedajúci hráč dvomi gólmi pomohol tímu, tak by to malo byť vždy. Ukazuje svoj potenciál, za týždeň sa presadil štyrikrát.

Bije sa o miesto v zostave, pri skúsených hráčoch sa mu hrá ľahšie, sú preňho dobrí učitelia. Výborne študuje, má dobrú životosprávu, pre klub je prísľubom do budúcna. Ide dobrým smerom, reagoval Vladimír Weiss st. na pozápasovej tlačovke.

Zostrih: 13. kolo Niké Ligy / Banská Bystrica - Slovan Bratislava 1:4 (1:1)

Góly: 10. Uhrinčať - 48. a 86. Marcelli, 30. Čavrič, 55. Strelec

Foto: skslovan.com