VIDEO: Fanúšikovia HC Banská Bystrica skandovali meno Polievku. Úžasná reakcia futbalistu

Tipos Extraliga

autor hetrik.sk

VIDEO: Fanúšikovia HC Banská Bystrica skandovali meno Polievku. Úžasná reakcia futbalistu
Zdroj: Facebook/Bystrickí Anjeli

Slovenský futbalový reprezentant Róbert Polievka zavítal cez víkend na hokejový zápas medzi Banskou Bystricou a Košicami, čo neuniklo pozornosti domácich fanúšikov.

Po skandovaní jeho mena sa 27-ročný útočník rozhodol prísť priamo medzi skalných priaznivcov a poriadne si zafandil. Banská Bystrica nakoniec v rámci 24. kola Tipos Extraliga zdolala favorita 2:1.


Oficiálny fanklub "Baranov" Bystrickí Anjeli si gesto nesmierne váži

Robo Polievka, rodák z Krupiny, futbalista banskobystrickej Dukly, reprezentant Slovenska, ale taktiež hrdý Bystričan.

Keď sme včera zistili, že je v sky boxe, tak sme ho pozdravili a začali skandovať popevok s jeho menom. Robo nám zakýval a poďakoval. O chvíľu nás však prekvapil, keď pribehol do nášho sektoru a začal fandiť s nami.


Robo rozkričal dva pokriky a pobral sa užívať si zápas z pohodlia sky boxu, odkiaľ sa však naďalej aktívne zapájal do povzbudzovania našich hokejistov, aj spoločne s Martinom Rymarenkom.

Po zápase, keď už bol zimák takmer prázdny, sme si spolu s nimi dvoma dali aj prekrikovačku. Robo sa opäť ukázal ako veľký človek, ale hlavne ako patriot, ktorému záleží na našom meste a tiež na banskobystrických fanúšikoch. Robo, ďakujeme!, napísali Bystrickí Anjeli na Facebooku.

Kapitán MFK Dukla Banská Bystrica strelil v aktuálnej sezóne Niké Ligy už 9 gólov. V tabuľke strelcov je na delenom prvom mieste.