VIDEO: Jaromír Jágr sa objavil na tréningu Pittsburghu. V Kladne to máme ťažšie, reaguje

NHL

autor hetrik.sk

VIDEO: Jaromír Jágr sa objavil na tréningu Pittsburghu. V Kladne to máme ťažšie, reaguje
Zdroj: Instagram/Pittsburgh Penguins, jj68jaromirjagr

V noci z nedele na pondelok sa Jaromír Jágr dočká veľkej pocty, keď Pittsburgh Penguins pred duelom s LA Kings vyvesí jeho dres pod strechu štadióna.

52-ročný legendárny hokejista stále hráva v najvyššej českej súťaži a tak dokonca nemal problém v sobotu absolvovať s hlavným tímom úvod tréningu.


Na ľade sme tak mohli vidieť aj zaujímavú ofenzívnu trojicu - Crosby, Malkin, Jágr.

V Kladne majú náročnejšie tréningy

Neviem, či môžem byť úprimný, no my máme ťažšie tréningy. Na druhú stranu, oni hrajú množstvo zápasov, 82 stretnutí behom šiestich mesiacov a tak sa nie je čomu čudovať. My však máme tréningy ťažšie, reagoval Jágr na svojom instagramovom streame.

Možno ho uvidíme aj na rozkorčuľovaní pred slávnostným zápasom. Reč si chystať nebude

Klub by chcel, aby som išiel s tímom na rozkorčuľovanie. Uvidíme, či to stihnem, keďže je predtým ceremoniál. Možno by to bolo pekné rozlúčenie. Nemal by som s tým problém, uvidíme ako bude čas.

Reči si nechcem písať, budem sa snažiť hovoriť od srdca. Som rád, že som tu a mohol si to znovu vyskúšať.


Nikdy v mojom živote som však nehral, aby mi niekto vyvesil dres alebo získaval trofeje. Ja túto hru milujem a vždy, keď mi niekto dával otázky: Prečo stále hrávam hokej v mojom veku?

Ja som si vždy hovoril, že on vôbec nerozumie mojej povahe alebo názoru na život. Ja robím veci, ktoré mi urobia radosť.

Nikdy neviete, kedy skončíte na tejto planéte. Ak mám pred sebou možno 10-20 alebo maximálne 30 rokov života, tak prečo by som sa mal nervovať a robiť niečo, čo mi nerobí radosť, dodal jeden z najlepších hokejistov histórie.