VIDEO: Kitka nie je spokojný s posilami. Asistent trénera Slovana reagoval aj na zrušený zápas so Slaviou

Niké Liga 2023/24

autor hetrik.sk

VIDEO: Kitka nie je spokojný s posilami. Asistent trénera Slovana reagoval aj na zrušený zápas so Slaviou
Zdroj: Youtube/ŠK Slovan Bratislava

Futbalisti Slovana Bratislava remizovali v sobotňajšej generálke pred štartom jarnej časti sezóny doma na Tehelnom poli so slovinským tímom NK Bravo 1:1.

Po stretnutí predstúpil pred novinárov asistent trénera Boris Kitka. Okrem iného sa venoval aj téme nových posíl a rovnako tak aj zrušeného zápasu so Slaviou Praha.


Úprimná reakcia. Tréneri čakali viac nových hráčov

Budem úprimný a nebudem rozprávať hlúposti. Určite nie sme spokojní. Klamal by som, ak by som hovoril niečo iné.

Myslím však, že každý tréner je nespokojný. Očakávania však boli veľké, ešte sa nám môže niečo podariť, no určite sme si predstavovali viac, poviem to úprimne.

Verím, že si Vlado sadne s vedením a nájdeme najlepšie riešenie pre tento klub. Asi je hlúposť klamať pred vami ľudí, ktorí tento klub podporujú.

Potrebujeme určite lepších hráčov, musíme byť sebakritickí, že nie všetky prestupy sa nám podarili, vyhlásil Kitka.


Zrušený zápas so Slaviou Praha. Nie je im to trochu ľúto?

Určite áno. Vieme však, že my sme neboli tí, kto ten zápas nejakým spôsobom znegoval. Nechcem sa k tomu vyjadrovať. Pre mňa boli niektoré veci trochu za hranou. Čo sa týka vyjadrení, tak OK, rešpektujem to.

Bol to názor nejakého človeka, ku ktorému sa rovnako nebudem vyjadrovať. To je všetko, čo k tomu môžem povedať, doplnila pravá ruka hlavného trénera belasých Vladimíra Weissa staršieho.