Slovensko

autor hetrik.sk

Zdroj: Instagram/Leo Sauer

Jeden z najväčších slovenských futbalových talentov Leo Sauer si na svoje konto pripísal ďalšie minúty v holandskej Eredivisie.

17-ročný krídelník naskakoval ako striedajúci hráč v 66. minúte štvrtkového súboja Feyenoordu s FC Volendam.

Mladý reprezentant Slovenska v samom záver ešte aj stihol zaznamenať asistenciu pri spečatení triumfu domácich na 3:1.

Skúšať šťastie mohol strelou do prázdnej brány, no neulakomil sa a prihral lepšie postavenému Igorovi Paixaovi.

Sauer nastúpil v tejto ligovej sezóne za slávny holandský celok už v siedmich zápasoch, strelil jeden gól a pridal dve asistencie.