Iné

autor hetrik.sk

Zdroj: X/SSC

Vo štvrtok večer sa v saudskoarabskom Rijáde konal prípravný zápas medzi tamojším Al Nassrom FC a Interom Miami.

Malo sa teda jednať o jedno z posledných vzájomných meraní síl medzi Cristianom Ronaldom a Lionelom Messi, k tomu však nakoniec vôbec neprišlo.

Portugalčan nenastúpil pre zranenie vôbec, Argentínčan odohral iba približne posledných desať minút ako striedajúci hráč.

Bolo sa však na čo pozerať, hviezdny Ronaldo na tribúne mohol oslavovať vysoké víťazstvo nad účastníkom MLS v pomere 6:0.

Najviac zaujal neuveriteľný gól španielskeho reprezentanta Aymerica Laporteho. 29-ročný stredný obranca v 12. minúte zvyšoval na 3:0 po strele od polovice ihriska.