Primera Division

autor hetrik.sk

V sobotňajšom El Clasicu v rámci 11. kola španielskej La Ligy sa zrodilo na Estadio Olímpico víťazstvo Realu Madrid 2:1.

Domáci išli do vedenia už v 6. minúte po zásahu Ilkaya Gündogana. O fantastický vyrovnávajúci gól sa najskôr v druhom polčase postaral nechytateľnou strelou Jude Bellingham.

Rovnaký hráč potom v nadstavenom čase rozhodol o zisku troch bodov pre biely balet. 20-ročný anglický stredopoliar má po desiatich ligových zápasoch na konte už rovnaký počet gólov.

Real Madrid po triumfe figuruje v tabuľke La Ligy na prvej priečke, Barcelona je so stratou štyroch bodov tretia.