VIDEO: Rozhodca sa priznal, že poškodil Bayern. Veľká chyba pripravila Bavorov o možnosť vyrovnať

Liga Majstrov

autor hetrik.sk

VIDEO: Rozhodca sa priznal, že poškodil Bayern. Veľká chyba pripravila Bavorov o možnosť vyrovnať
Zdroj: X/Nova Sport

Real Madrid zaknihoval v stredu večer ďalší senzačný obrat v Lige Majstrov, keď zásluhou dvojgólového Joselua otočil v samom závere semifinále proti Bayernu Mníchov z 0:1 na 2:1.

Duel však poznačila veľká chyba rozhodcov. V 13. minúte nadstaveného času sa hostia dostali do šance, po ktorej poslal loptu do siete Matthijs de Ligt.


Ešte predtým však prišiel ofsajdový verdikt postranného rozhodcu a následný hvizd jeho kolegu. Vyrovnávajúci zásah tak nebol uznaný a nemohla sa ísť ani celá situácia preskúmať na video.

Holandský obranca po zápase netajil veľké rozčarovanie. Je to hanba. Rozhodca mi povedal: ‘Prepáč, urobil som chybu.‘ Nechcem povedať, že Real Madrid má vždy na strane rozhodcov, no dnes to rozhodlo.

Myslím si, že všetci poznáme pravidlá. Ak nie jasný ofsajd, musíte hrať ďalej! To je pravidlo! Pripadá mi to trochu hanebné. Gól Joselua bol tiež takmer v ofsajde a hralo sa ďalej. Tak prečo tomu nebolo tak aj v našom prípade?, reagoval nahnevaný Matthijs de Ligt v televíznom rozhovore.

Real Madrid vďaka víťazstvu postúpil do finále Ligy majstrov, v ktorom sa 1. júna stretne s Borussiou Dortmund.

VIDEO: Pozrite si spornú situáciu zo 103. minúty