Hokej

autor hetrik.sk

Zdroj: X/Robert Rampa, Petrmottl

Sobotňajší druhý duel štvrťfinálovej play-off série českej Tipsport Extraligy medzi Spartou Praha a Libercom poznačil likvidačný zákrok hosťujúceho Oscara Flynna na Michala Moravčíka.

Obranca domácich musel byť po nepríjemnom náraze o mantinel odvezený na nosidlách do nemocnice, našťastie je v stabilizovanom stave. Informáciu o zdravotnom stave priniesol klub na sociálnych sieťach.

24-ročný Flynn inkasoval trest na päť minút plus do konca stretnutia. Pri odchode do šatne ho zahádzali fanúšikovia pohármi s pivom a dokonca sa rozpútala priamo v tuneli hromadná bitka.

Sparta Praha nakoniec na domácom ľade zvíťazila 3:2 po predĺžení a vedie tak v sérii už 2:0 na zápasy.