VIDEO: Taliansky novinár prekvapil Luku Modrića. Krásne slová na adresu chorvátskej legendy

EURO 2024

autor hetrik.sk

VIDEO: Taliansky novinár prekvapil Luku Modrića. Krásne slová na adresu chorvátskej legendy
Zdroj: X/BBC Sport, EURO 2024

Obrovskú smolu mali v závere pondelňajšieho zápasu na Majstrovstvách Európy futbalisti Chorvátska, keď v záverečných sekundách inkasovali od Talianska vyrovnávajúci gól, ktorý s najväčšou pravdepodobnosťou znamená koniec na turnaji.

Obrovské sklamanie zavládlo aj u kapitána Luku Modrića, ktorý bol zároveň zvolený za najlepšieho hráča stretnutia. Po súboji mu veľkú poklonu zložil na tlačovke taliansky novinár.


Novinár: Dobrý večer, Luka. Chcel som ti poďakovať za všetko, čo si ukázal, nielen dnes večer, ale počas celej tvojej kariéry. Opäť si sa ukázal ako hráč najvyššej triedy, skóroval si napriek tomu, že si nepremenil penaltu. Chcel som ti to len povedať a poprosiť ťa, aby si nikdy neodišiel do dôchodku, pretože si jeden z najlepších hráčov, ktorých som kedy komentoval. Ďakujem.

Luka Modrić: Ďakujem (v taliančine). Veľmi pekne ďakujem za tieto nádherné slová, z celého srdca vám ďakujem. Tiež by som rád hral navždy. Budem pokračovať, no neviem, ako dlho ešte, ale veľmi pekne ďakujem za vaše slová. Ďakujem (opäť v taliančine).