Tipos Extraliga

autor hetrik.sk

Zdroj: jojsport.joj.sk

Hokejisti Dukly Trenčín zvíťazili v utorňajšom zápase 22. kola Tipos Extraligy na ľade Košíc 5:4 po predĺžení. A bolo to veruže poriadna divočina.

Oceliari ešte v závere 2. tretiny viedli trojgólovým rozdielom. Dukle sa podarilo vyrovnať na 3:3, no v poslednej minúte znovu strhol vedenie na stranu domácich Jens Olsson.

Hostia však 8 sekúnd pred koncom znovu vyrovnali a poslali duel do predĺženia, v ktorom o ich triumfe rozhodol hetrikový hrdina Tor Immo.

Pozrite si zostrih jedného z najdramatickejších stretnutí sezóny Tipos Extraligy, ktorý sledovalo naživo v Steel Aréne 3 134 divákov.

HC Košice - Dukla Trenčín 4:5 pp (1:0, 2:1, 1:3 - 0:1)

Góly: 7. Deyl (Lamper, Bartánus), 27. Fejes (Jääskeläinen, Deyl), 35. Berger (Chovan), 60. Olsson (Chovan, Berger) - 40. Baláž, 51. Immo (Pietroniro, Charbonneau), 52. Immo (Conway, Pietroniro), 60. Pietroniro (Immo), 65. Immo (Ahl, Charbonneau).