VIDEO Viktoria Plzeň s troma Slovákmi vyhrala českú ligu a zahrá si skupinu Ligy Majstrov! (VIDEO)

Redakcia
Autor: Redakcia
19. 05. 2018 - 16:48
Zdieľať:

Futbalisti Viktorie Plzeň sa po dnešnom triumfe nad Teplicami a zaváhaním Slavie s Jabloncom stali víťazom českej ligy.

V základnej zostave nastúpil Matúš Kozáčik a Patrik Hrošovšký. Útočník Marek Bakoš naskočil do stretnutia v druhom polčase. V Plzni sa tak môžu začať veľkolepé majstrovské oslavy. Titul totiž zaručuje istú miestenku v skupine Ligy Majstrov.

Páčil sa Vám tento článok?

Chcete mať správy z Hetrik.sk vždy ako prví? Pridajte si nás na Google.