Višňovský o Slovane:  Ryba smrdí od hlavy. Keď na to nemajú, nech idú hrať do ligy radšej s Detvou!

KHL

autor hetrik.sk

Višňovský o Slovane:  Ryba smrdí od hlavy. Keď na to nemajú, nech idú hrať do ligy radšej s Detvou!

Už ani taký Ľubomír Višňovský to nevydržal a v rozhovore pre Sport24.sk reagoval na aktuálnu situáciu v Slovane Bratislava. 

Klub sa rozhodol podržať športového manažéra Oldřicha Štefla a tak sa vo funkcii generálneho manažéra rozhodol skončiť Patrik Ziman.

Stále hovorím, že keď na to nemajú, nech idú hrať do ligy radšej s Detvou. Takých 3000 fanúšikov tam príde a zvyknú si. Nebudú musieť zháňať milióny. Slovenskej súťaži to pomôže. Toto je môj názor, nemusí sa niekomu páčiť.

Tak ako to celé funguje, to nie je dobré. Ryba však smrdí od hlavy. Prečo sem hráči nechcú chodiť? Treba im vytvoriť férové podmienky a jednať s nimi fér. Problém nie je v kabíne, ale hore!

Slovan je značka v Európe a toto je hazard s jej menom. V takom klube to by to malo fungovať tak, že hráči majú dostávať výplaty a ak sa niečo stane, tak má prísť niekto do kabíny a objasniť situáciu. A nie, že chlapci po jednom chodia vyklepkávať hore, kedy dostanú nejaké euro.

Čo hovorí na bojkot fanúšikov?

Fanúšikovia majú právo vyjadriť svoj názor. Som zvedavý, či to klub nejakým spôsobom bude riešiť, alebo či si stále budú húsť svoju pesničku. Fanklub Verní Slovanu je srdcom fanúšikov,burcujú atmosféru v dobrom či zlom. Je to veľká sila a hokej sa hrá predsa pre fanúšikov. Treba s nimi jednať a vypočuť si ich, čo ich trápi. Aby boli aj oni spokojní.