Vladimír Weiss ml. prehovoril o svojom zranení: Nedá sa hrať futbal donekonečna

Niké Liga 2023/24

autor hetrik.sk

Vladimír Weiss ml. prehovoril o svojom zranení: Nedá sa hrať futbal donekonečna
Zdroj: skslovan.com

Kapitána Slovana Bratislava Vladimíra Weissa mladšieho dlhodobo trápi zranená achilovka, ktorá ho vyradili na značnú časť sezóny 2023/24.

Jeho otec a zároveň tréner Vladimír Weiss st. nedávno vyhlásil, že jeho synovi zatiaľ nevie nikto pomôcť.


Po zápase na Faerských ostrovoch proti Klaksvíku už priniesol pozitívnejšie správy o pokroku, nakoniec prichádza dôležité rozhodnutie.

V tomto roku si už nezahrá, oficiálne to potvrdil klub z hlavného mesta

Trápi ma chronický zápal achilovky. Noha si ešte potrebuje oddýchnuť. Podstupujem rôzne procedúry a robím, čo sa dá, aby som sa mohol v novom roku vrátiť na ihrisko. Snažím sa dať dokopy, akokoľvek sa dá.

S hlavným trénerom i vedením klubu sme sa dohodli, že už to do konca roka nebudeme siliť. Pokúsim sa dať dokopy tak, aby som v januári mohol na sto percent začať zimnú prípravu, regoval Weiss ml. pre skslovan.com


Na druhej strane, nedá sa hrať futbal donekonečna v nejakom diskomforte. Preto v januári uvidíme, ako na tom budem, a čo bude ďalej.

Verím, že to bude v poriadku a na jarnú časť budem k dispozícii. Zostávam pozitívne naladený. Som veľmi rád, že chalanom sa darí, doplnil dlhoročný reprezentant Slovenska.

Svojich spoluhráčov pozorne sleduje. Fanúšikom ďakuje za podporu

Ukazujú silu nášho kolektívu, o ktorej som hovoril už dávnejšie. Verím, že vyhrajú tri zostávajúce zápasy do konca roka. Od jari budem robiť všetko pre to, aby som im opäť pomohol na ihrisku.

Rovnako ďakujem našim fanúšikom, ktorí ma motivujú k návratu. Na autogramiáde pred zápasom s Košicami, keď som bol kvôli zraneniu dosť psychicky dole, mi množstvo detí a našich malých fanúšikov dodalo neskutočnú energiu, dodáva Weiss mladší pre klubový web.

Líder belasých odohral v aktuálnej sezóne celkovo 13 zápasov, v ktorých strelil 4 góly a 1 prihrával.