Vladimír Weiss sa očkovať nebol. Všetko vysvetlil a podáva trestné oznámenie!

Slovensko

Vladimír Weiss sa očkovať nebol. Všetko vysvetlil a podáva trestné oznámenie!

Internetový portál športky.sk dnes informovali, že po Dominike Cibulkovej využil prednostné očkovanie proti ochoreniu COVID-19 aj futbalista Vladimír Weiss.

Slovan Bratislava teraz zverejnil oficiálne vyjadrenie samotného hráča. Weiss objasnil dôvod jeho návštevy v nemocnici a na portál podáva trestné oznámenie.

Rázne odmietam pravdivosť zverejnenej informácie. Nebol som nikdy očkovaný žiadnou vakcínou na Covid-19 a v nemocnici som nikdy za týmto účelom ani nebol.

V nemocnici som bol dňa 8. januára 2021 (piatok) výlučne ako doprovod môjmu spoluhráčovi z ŠK Slovan, ktorý bol na kontrolnom röntgene. Prostredníctvom právneho zástupcu podniknem všetky právne prostriedky na očistenie svojho mena, pretože zverejnenie uvedených informácií výrazne zasiahlo do mojich osobnostných práv.

Zverejnené informácie ma hrubo očiernili nielen v očiach športových fanúšikov, ale v očiach celej verejnosti, ktorá veľmi citlivo vníma súčasnú situáciu v súvislosti s pandémiou. Keďže zverejnené informácie značnou mierou ohrozili moju vážnosť v očiach verejnosti, podávam trestné oznámenie pre podozrenie zo spáchania trestného činu ohovárania.

Situáciu s pandémiou Covid-19 vnímam veľmi citlivo, pretože pred Vianocami zomrel na ochorenie Covid-19 mne veľmi blízky rodinný príslušník. Aj z tohto dôvodu plne rešpektujem pravidlá očkovania prijaté Ministerstvom zdravotníctva SR a nikdy by som seba neuprednostňoval. Zároveň žiadam všetky médiá, aby sa zdržali zverejňovania uvedených nepravdivých informácií, povedal Weiss pre klubovú stránku.

Weiss nakoniec viezol na röntgen mladého spoluhráča Davida Strelca, ktorý nemá vodičák a tak o pomoc požiadal práve skúseného kolegu.

Nedisponujem vodičským oprávnením, preto som Vladimíra Weissa poprosil, či by ma odviezol do nemocnice. Absolvoval som kontrolný röntgen v súvislosti s dávnejšou operáciu členka. Po absolvovaní röntgenu sme spoločne opustili nemocnicu. Som šokovaný z toho, čo sa dnes objavilo v médiách, pretože sa to absolútne nezakladá na pravde, reagoval mladý útočník Slovana.