VIDEO Vojna pokračuje: Alvaro Arbeloa sa smial z prehry Barcelony, Pique mu takto odpovedal! (VIDEO)

Redakcia
Autor: Redakcia
10. 04. 2016 - 09:25
Zdieľať:

A je to tu znova. Internetová vojna medzi hráčmi Realu a Barcelony pokračuje. Katalánci šokujúco prehrali včerajší duel s Realom Sociedad 0:1.

Po zápase si neodpustil komentár na sociálnej sieti futbalista Realu Alvaro Arbeloa. Na Twitteri nechal takýto odkaz: Je ťažké vyhrávať proti 11 hráčom, že?

Narážal tak na situáciu zo zápasu Ligy Majstrov, keď Barcelona porazila Atletico Madrid, ktoré v prvom polčase oslabil červenou kartou Torres.

Jeden z novinárov stihol tento odkaz predať Piquemu ešte počas rozhovoru tesne po zápase. Piqueho reakcia: Hráč, ktorý odohral v sezóne 1 zápas z 32 si nezaslúči na toto reakciu!

Zdieľať:

Páčil sa Vám tento článok?

Chcete mať správy z Hetrik.sk vždy ako prví? Pridajte si nás na Google.