Vráti Škriniar a spol. Barcelone prehru spred dvoch týždňov?

Liga Majstrov

autor hetrik.sk

Vráti Škriniar a spol. Barcelone prehru spred dvoch týždňov?

V Lige majstrov sa môžeme opäť tešiť na poriadny šláger, v ktorom si to rozdá Inter Miláno aj s Milanom Škriniarom proti zatiaľ stopercentnej Barcelone. Oba celky sa spolu stretli v predchádzajúcom kole milionárskej súťaže, keď sa z víťazstva 2:0 radovali domáci Katalánci. Ako dopadne súboj na San Sire? Tipnite si a priebeh prestížneho duelu využite v live stávkach!

Ako to vidí najväčšia tipérska komunita?

Tipéri favorizujú v tomto stretnutí Barcelonu, na ktorej víťazstvo vypísali bookmakeri kurzovú hodnotu 2,10. Najtipovanejšou príležitosťou medzi komunitou je neprehra Blaugranas (kurz 1,31). Ako to vidíte vy?

Borec TheLionKing vo svojej analýze napísal: „Aj bez Messiho sa dá rozstrieľať súper najväčšieho kalibru – o tom sa presvedčil v El Clásicu Real Madrid. Formou v poslednej dobe oplýva aj domáci Inter, ktorý by potreboval s Barcelonou bodovať, a to pôjde iba cez veľmi kvalitnú ofenzívu. Tri góly padnú,“ myslí si TheLionKing. Zveziete sa s ním pri kurze 1,83?

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Najväčšia tipérska komunita ponúka možnosť nazrieť do tiketov skúsených tipérov. Vyskúšajte aj vy jedinečnú Tiket arénu a nechajte sa inšpirovať!

Pridajte sa k najširšej tipérskej komunite ešte dnes, užívajte si všetky ponúkané príležitostí, získajte 15 EUR zadarmo na prvé stávky a zhrabnite nadupaný vstupný bonus v hodnote 4 000 EUR!