Vybojujú Slováci body proti Kanade?

MS v Hokeji 2019

Vybojujú Slováci body proti Kanade?

Úvodné dva zápasy Slovenska na MS v hokeji priniesli chlapcom spod Tatier tri body. Pridajú ďalšie v súboji proti top favoritovi z Kanady? Tipnite si na tento prestížny súboj za 15 EUR zadarmo a priamy prenos sledujte naživo na TV Tipsport!

Ako to vidia tipéri?

88 % najväčšej tipérskej komunity má na tikete výhru Kanady (kurz 1,33), víťazstvo zverencov trénera Ramsayho tipuje 10 % borcov (6,59) a zvyšok stratégov očakáva remízu (7,01).

Jerzy88 si myslí, že Slováci získajú minimálne bod v kurze 6,95. Pošlete tiež na tiket remízu? Naopak PAGOLINO verí jednoznačne hosťom a na ich výhru naložil vyše 500 EUR. To Offside10 zacielil na góly, konkrétne aspoň 6 a viac (1,98). Prečo? „Slováci tu hrajú výborne tímovo, jazdia po zadku, bojujú. Stále je to zápas v základnej skupine, nie je dôvod nejako extra brániť. Kanaďania zápas nakoniec asi zvládnu a vôbec by som sa nečudoval tomu, že sa zopakuje výsledok Slovenska s Fínmi,“ vyjadril sa. Čo prognózujete vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!