Vyrastá v Slovane konečne slovenský talent? Diváci sa majú na čo tešiť, vyhlásil tréner Weiss

Niké Liga 2023/24

autor hetrik.sk

Vyrastá v Slovane konečne slovenský talent? Diváci sa majú na čo tešiť, vyhlásil tréner Weiss

Futbalisti Slovana Bratislava v príprave pred štartom novej sezóny zatiaľ zvíťazili vo všetkých troch duelov.

V poslednom vystúpení v Šamoríne zdolali poľský tím Wisla Plock 2:0, pričom v oboch gólov mal prsty mladý slovenský talent Nino Marcelli.Iba 18-ročný mládežnícky reprezentant najskôr rozbielal bleskový protiútok pri úvodnom zásahu belasých, druhý premiérový gól za prvé mužstvo pridal už nekompromisne sám.

Našiel konečne Slovan talent zo Slovenska? Podľa trénera Vladimíra Weissa st. sa diváci majú na čo tešiť

Nino výborne, nechcem ho prechváliť ale výborne trénuje, má iba 18-rokov. Ja ho sledujem niekoľko rokov, je to veľký talent slovenského futbalu. Mal časté zranenia a možno by tu dnes nebol, keby bol zdravý, bol už na skúške v Ríme.


Potrebuje dobre trénovať, je veľký talent a myslím, že sa aj diváci majú na čo tešiť z jeho pohľadu. Keď ho pripravíme na ten mužský veľký futbal, tak ukáže svoj potenciál a sme radi, že ho máme, povedal kormidelník Slovana po víťazstve nad Wislou Plock.

Nino Marcelli odohral v sezóne 2022/23 16 zápasov za rezervné mužstvo v 2. najvyššej súťaži, v ktorých strelil 3 góly. Nechýbal ani v reprezentačnom výbere do 20 rokov na nedávnom svetovom šampionáte v Argentíne.

Foto: Youtube/ŠK Slovan Bratislava