Vytočený majiteľ PSG po včerajšej prehre: Minulý rok nás rozhodca poškodil s Barcelonou a teraz s Realom...

Liga Majstrov

autor hetrik.sk

Futbalisti PSG mali včera večer našliapnuté na dobrý výsledok. V Madride viedli 1:0, no potom prišlo vyrovnanie z penalty Cristianom Ronaldom.

V druhom polčase však svojho súpera znovu zatlačili, z čoho vzniklo niekoľko veľkých šancí na strelenie ďalšieho gól. Ten však nakoniec neprišiel a následoval trest v podobe zásahov Ronalda a Marcela.

Po zápase bol však poriadne vytočený majiteľ PSG Nasser Al-Khelaifi. Podľa neho pomáhali Realu rozhodcovia.

Dve žlté karty, ktoré nemali byť udelené, a vymyslený ofsajd Kyliana Mbappého. Tieto maličkosti môžu v takýchto veľkých zápasoch proti tímom ako Real Madrid spraviť veľký rozdiel. Madridčania nevyhrali iba kvôli tomu, no určite to pomohlo.

Minulý rok, v Barcelone, zlyhal rozhodca. Dnes, znovu, zlyhanie rozhodcov. Myslím si, že UEFA s tým už musí niečo robiť. Všetci sú veľmi smutní z výsledku. V druhom polčase sme hrali dobre - hráči do toho dali naozaj všetko.