Využije Slovensko proti Česku domáce prostredie?

Liga Národov

autor hetrik.sk

Využije Slovensko proti Česku domáce prostredie?

Po prvýkrát od minuloročného novembra sa zíde slovenská futbalová reprezentácia. Čaká na ňu štart Ligy národov. Na úvod súťaže sa partia okolo Hapala predstaví v derby proti Česku (na Tehelnom poli v Bratislave). Budú z toho konečne tri body po dvoch nezdaroch s týmto súperom (0:1 a 1:2) z konca predchádzajúceho roku? Natipujte si a ovládnite akčné live stávky! 

Nútená pauza zavinená vírusovou epidémiou zasiahla nielen ligové či pohárové stretnutia, ale aj tie medzinárodné. Aj preto reprezentační tréneri videli svoje výbery omnoho mesiacov neskôr, než pôvodne plánovali. Výnimkou nie je ani Pavel Hapal. Jeho tím zavŕšil kvalifikáciu na ME v polovici novembra výhrou 2:0 nad Azerbajdžanom. Od tej doby mal „voľno“. Ďalší súboj ho čaká až teraz v Lige národov proti Česku. Podarí sa sokolom prelomiť smolu proti tomuto odvekému rivalovi?

Ako to vidia tipéri?

MMMMM39 predpovedá neprehru Slovenska s kurzom 1,60: „Tak v tomto derby sa prikláňam na stranu Slovákov. Hrajú doma a mali by byť aktívnejší smerom dopredu. Tejto stávke hrá do kariet aj absencia českých borcov Tomáša Součeka a Patrika Schicka, čo bude určite cítiť. Verím, že sa domácej družine podarí dať gól v úvodných minútach, čo dodá aj psychickú výhodu,“ myslí si tipér vo svojej analýze.

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!