Winter Classic prvýkrát na Slovensku. Nenechajte si to ujsť naživo!

Tipsport Liga

976 zobrazení

Winter Classic prvýkrát na Slovensku. Nenechajte si to ujsť naživo!

Už tento víkend sa na štadióne na Štiavničkách v Banskej Bystrici uskutoční jedinečné Winter Classic. V sobotu sa odohrá atraktívny Súboj legiend s hviezdami ako Bondra, Višňovský, Hossa, Handzuš, Šatan, Lašák a mnohými ďalšími! Nedeľňajší program bude patriť stredoslovenskému derby Banská Bystrica vs. Zvolen. Budete pritom? Ak náhodou nie, obidva tieto špeciálne zápasy si môžete vychutnať v priamom prenose TU!

Ligový súboj baranov proti zvolenským rytierom sa rozhodol v analýze rozobrať tipér Deviatak2016: „Objektívne? Mala by to byť čistá jednotka. Zvolen má síce slušnú formu, ale ani zďaleka nemá na úradujúceho majstra. Banskobystričania majú prvé dva útoky napumpované a pred zrakmi celého Slovenska si výsledok postrážia.“ Ako to vidíte vy?

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Najväčšia tipérska komunita ponúka možnosť nazrieť do tiketov skúsených tipérov. Vyskúšajte aj vy jedinečnú Tiket arénu a nechajte sa inšpirovať!

Pridajte sa k najširšej tipérskej komunite ešte dnes, užívajte si všetky ponúkané príležitostí, získajte 15 EUR zadarmo na prvé stávky a zhrabnite nadupaný vstupný bonus v hodnote 4 000 EUR!