Xavi po prehre s Villarrealom oznámil koniec v Barcelone

La Liga

autor hetrik.sk

Zdroj: X/Mundo Deportivo

Futbalisti Barcelony prehrali v sobotňajšom zápase 22. kola španielskej La Ligy s Villarrealom a to aj napriek tomu, že sa im podarilo v druhom polčase otočiť vývoj stretnutia z 0:2 na 3:2.

Hostia sa nakoniec radovali z cenného triumfu (3:5) po dvoch góloch z 99. a 102. minúty nadstaveného času.

Katalánci po ďalšom zakopnutí strácajú v tabuľke na Real Madrid už desať bodov. Zásadné rozhodnutie prišlo na pozápasovej tlačovke.

Tréner Xavi Hernández oficiálne oznámil, že po sezóne v Barcelone končí

V júni definitívne opustím Barcelonu. Dosiahli sme bod, z ktorého niet návratu. Je čas na zmenu. Myslím, že je čas odísť.

Dnes som hovoril s vedením, odchádzam 30. júna. Barca potrebuje zmenu smeru. Musím však viac myslieť na klub než na seba.

Teraz bude všetko pokojnejšie, môžeme sa sústrediť na Ligu majstrov. Stále môžeme mať dobrú sezónu, povedal v sobotu večer 44-ročný tréner.