Z každého rožka troška? Futbalový tiket za takmer 2000 EUR!

Ostatné

Z každého rožka troška? Futbalový tiket za takmer 2000 EUR!

Tipér s príznačným menom Barcatiper si vybral predsezónne prípravné zápasy klubov zo všetkých možných krajín. Tipy na počty gólov v zápase a ďalšie príležitosti mu nakoniec prihrali z 8 EUR balík! Pozrieť sa na tiket môžete TU.

Futbalová mánia?

Futbal je najpopulárnejší šport sveta, aj preto naňho ľudia často tipujú. „Výhodou“ popularity tohoto športu je aj veľká dostupnosť prípravných zápasov pre širokú verejnosť a  teda aj možnosť na zápasy tipovať. 15 futbalových zápasov, z toho 12x počet gólov a 3x výsledok zápasu, to bola cesta, po ktorej sa Barcatiper pustil. A nakoniec mu priniesla úspech  v podobe 1960 EUR! Z ôsmich to nie je zlá suma, však? Podarilo sa aj vám tiež takto niekedy „skórovať“?

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Barcatiper a ďalší borci zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najširšej tipérskej komunite ešte dnes, užívajte si všetky ponúkané príležitostí, získajte okamžite 15 EUR zadarmo na prvé stávky a zhrabnite jedinečný vstupný bonus v hodnote 4 000 EUR!