Zápas Trnavy s Nordsjaellandom v TV neuvidíte, prednosť dostali české mužstvá. Kde sledovať Spartak online?

Európska konferenčná liga

autor hetrik.sk

Zápas Trnavy s Nordsjaellandom v TV neuvidíte, prednosť dostali české mužstvá. Kde sledovať Spartak online?

Futbalisti Spartaka Trnava odohrajú vo štvrtok už svoj štvrtý zápas H-skupiny Konferenčnej Ligy UEFA.

Zverenci Michala Gašparíka sa tentoraz predstavia na pôde Nordsjaellandu. Do Dánska sa chystá aj početná výprava fanúšikov zo Slovenska.


Stretnutie si však tentoraz nebudú môcť vychutnať fanúšikovia pri televíznych obrazovkách. Vysielacie práva vlastní spoločnosť AMC Networks, ktorá prevádzkuje stanice Sport 1 a Sport 2.

Na oboch kanáloch však vo štvrtok v čase 18.45 dostali prednosť české kluby, konkrétne Slavia Praha vs AS Rím a Viktoria Plzeň vs Dinamo Záhreb.

Oficiálne vyjadrenie AMC Networks. Prečo dostali české kluby prednosť?

Bohužiaľ, máme iba dva programy a po zvážení všetkých aspektov sme dali prednosť v súbežne hraných zápasoch športovej kvalite. Spartak Trnava z 3 zápasov nezískal ani bod, má skóre 1:8 a je v podstate bez reálnej šance na postup v UECL.

V minulom zápase s Nordsjællandom doma prehral 0:2. Plzeň má v tej istej súťaži z troch zápasov plný počet bodov a hrá s Dinamom Záhreb, ktoré je za Viktóriou na druhom mieste skupinovej tabuľky.

Slavia je v skupine G Európskej ligy druhá za veľkoklubom AS Rím, s ktorým práve vo štvrtok hrá. Preto sme sa rozhodli vysielať Spartak Trnava na AMC Mikro a od 21:00 re-live na Sport1. Ďakujeme, že toto naše rozhodnutie, hoci je pre fanúšikov Spartaka Trnava určite nepríjemné.


Zápas Spartaka Trnava iba prostredníctvom livestreamu na internete

Dostupný bude v bezplatnej aplikácii AMC Mikro, ktorú nájdete v App Store a Google Play. Rovnako tak aj cez webstránku amcmikro.cz, na ktorej sa stačí zaregistrovať.

Úvodný výkop duelu na štadióne Right to Dream Park je na programe od 18.45h.

Foto: fcspartaktrnava.com