Zdeno Chára mal slzy na krajíčku: Emotívne slová kapitána po prehratom finále! (VIDEO)

NHL

1 384 zobrazení

Zdeno Chára mal slzy na krajíčku: Emotívne slová kapitána po prehratom finále! (VIDEO)

Hokejisti Bostonu Bruins to nakoniec na domácom ľade nezvládli a Stanley Cup tak premiérovo putuje do St. Louis.

Po zápase netajil sklamanie kapitán "Medveďov" Zdeno Chára. Pozrite si jeho emotívne slová o prehratom 7. finálovom stretnutí. Slovenský obranca mal slzy na krajíčku.

Ťažko sa mi teraz hľadajú správne slová. Nie je to ľahké. Verili sme, že to dokážeme. Všetci sme si to predstavovali inak. Taký však býva šport. Nezostáva vám nič iné, ako vstať a ísť ďalej.

Je ťažké pozrieť sa na čokoľvek práve v tejto chvíli. Som si istý, že je to niečo, na čo budeme mať ešte čas, aby sme o tom popremýšľali.

Táto skupina hráčov neskutočne tvrdo bojovala, celú sezónu. Prekonali sme nepriazne osudu, čelili rôznym výzvam. Som na mužstvo veľmi hrdý.

Niet pochýb, že tento tím má obrovský charakter. Sú v ňom silné osobnosti, lídri, držíme pokope, nielen v tejto sezóne, ale už niekoľko rokov. Sme ako jeden muž, hráme jeden za druhého, navzájom si pomáhame. Spolu sme bojovali, zažili vrcholy aj pády. Skrátka to len tentoraz nevyšlo.

Som si istý, že tento tím má svetlú budúcnosť. Niekedy vás takéto pády urobia ešte silnejšími. Verím, že toto mužstvo má potenciál vrátiť sa späť do finále a úspešne to dokončiť.