Zdolajú pusinky Inter v skupine aj druhýkrát po sebe?

Liga Majstrov

autor hetrik.sk

Zdolajú pusinky Inter v skupine aj druhýkrát po sebe?

Španielskemu veľkoklubu Realu Madrid sa príliš výsledkovo nedarí. Stráca body v domácej lige, ale značné problémy má aj v Lige majstrov. Tieto starosti sú pravdepodobne zapríčinené aj množstvom zranení, ktoré určite robia vrásky na čele kouča Zinedina Zidana. Najbližší zápas odohrajú v stredu v Miláne proti Interu. V mančafte nerazzurri nájdeme aj slovenského reprezentačného stopéra Milana Škriniara. On a jeho spoluhráči doma istotne kožu nepredajú lacno, pretože prípadná prehra by im vážne nabúrala plány na ďalšie účinkovanie v Európe. Ktorý z týchto gigantov urobí ráznejší krok k trom bodom? Natipujte si a vychutnajte si stretnutie prostredníctvom rádia s českým komentárom a ukážte sa v live tipovaní!

Čo sa týka posledných piatich vzájomných bitiek, úspešnejšie v nich bolo mužstvo z hlavného mesta Španielska (bilancia 3–1–1). Ich posledná konfrontácia prišla práve v zápolení v rámci Ligy majstrov pred necelými troma týždňami, kedy družina okolo Ramosa zvíťazila 3:2.

Ako to vidia tipéri?

Tipér hotar1 napríklad svoju dôveru smeruje k hráčom bieleho baletu a s kurzom 1,65 ide do ich neprehry: „V skupine B je situácia značne zamotaná. V horšej pozícii je ale Inter. Francúzsky tréner Realu má skúsený tím, čo by malo znamenať, že zástupcovia kráľovského klubu budú istejší a tento dôležitý zápas zvládnu lepšie.“

S väčšou prevahou pusiniek je stotožnený aj tomas683, ktorý dáva dvojku bez remízy s kurzom 2,20: „Kvalita kádru je na strane hosťujúcich futbalistov. Madrid nutne potrebuje body, aby si udržal postup a mal ho vo vlastných rukách. Pre istotu však dám triumf Hazarda a spol. bez remízy,“ uvažuje tipér.

Čo si z bohatej ponuky vyberiete vy? Natipujte si TU!

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 20 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!