Zenit Petrohrad senzačne odvrátil úvodnú prehru 0:4 s Minskom. Robo Mak pri triumfe 8:1 strelil dva góly! (VIDEO)

Európska Liga

autor hetrik.sk

Podobne ako AS Trenčín, tak aj Dinamo Minsk šokovalo v minulý týždeň celú Európu. Favorizovanému Zenitu Petrohrad nadelili v predkole Európskej Ligy doma 4:0.

V odvete však už ruský gigant zabral, keď v riadnom hracom čase strelil potrebné 4 góly a išlo sa tak do predĺženia. Nakoniec z toho bol totálny debakel 8:1.

V predĺžení sa na ihrisko dostal aj slovenský reprezentant Robert Mak. V 121. minúte premenil pokutový kop a o dve minúty neskôr pridal aj svoj druhý zásah. K tomu vybojoval aj postupový pokutový kop. Pre zaujímavosť, tento senzačný výsledok prekonal aj historický obrat Barcelony v Lige Majstrov proti PSG.

TIP: Postúpi AS Trenčín cez Larnaku do vysnívanej Európskej Ligy? Tipnite si teraz a získajte 15 EUR zadarmo a vstupný bonus až 4 000 EUR!