Zlaté Moravce boli proti Dunajskej Strede dva-krát poškodené. Rozhodca nevidel jasný gól! (VIDEO)

Niké Liga 2023/24

autor hetrik.sk

Futbalisti Dunajskej Stredy triumfovali vo včerajšom zápase Fortuna Ligy nad Zlatými Moravcami v pomere 2:1.

Duel však poznačili dve veľké chyby rozhodcov. Pri víťaznom zásahu domácich najskôr nevidel postranný arbiter jasný ofsajd. V 81. minúte potom zase neuznali vyrovnávajúci zásah na 2:2. Lopta však bola podľa televízneho záberu už za bránkovou čiarou.

Dva jasné momenty z dnešného súboja. Neuznaný regulérny gól Gustava z 81. minúty . Ofsajdové postavenie strelca druhého zásahu Dunajskej Stredy . Zo Žitného ostrova sme sa tak vrátili bez bodov, napísal FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble na svojom Instagrame.