Znovuzrodený Róbert Boženík ohúril Portugalsko. Ďalšie dva parádne góly slovenského útočníka

Slovensko

autor hetrik.sk

V novej sezóne je ako znovuzrodený. Slovenský futbalista Róbert Boženík potvrdil streleckú formu a to hneď dvakrát aj v pondelňajšom zápase 5. kola portugalskej ligy medzi Boavistou Porto a GD Chaves.

23-ročný reprezentačný útočník sa najskôr presadil krásnou strelou v 11. minúte. Druhý zásah stihol pridať o 12 minúte neskôr.

Rodák z Terchovej si pri triumfe 4:1 pripísal ešte aj jednu asistenciu. K tomu mal prsty aj pri prvom góle zo samého úvodu stretnutia.

Bývalý kanonier MŠK Žilina nastrieľal v aktuálnej sezóne portugalskej ligy už päť gólov a je najlepším strelcom celej súťaže. Až za ním sa nachádza hviezda Benficy Lisabon Angel Di Maria.