Zobral Corey Perry rolu otca Connora Bedarda až príliš vážne? Údajne mal na tripe pomer s jeho matkou

NHL

autor hetrik.sk

Zobral Corey Perry rolu otca Connora Bedarda až príliš vážne? Údajne mal na tripe pomer s jeho matkou
Zdroj: nhl.com/blackhawks, Instagram/Connor Bedard

Kanadský hokejista Corey Perry definitívne opustil tím Chicaga Blackhawks a to za záhadných okolností.

Podľa generálneho manažéra Kylea Davidsona sa neočakáva jeho návrat, rozhodnutie malo prísť predovšetkým zo strany klubu.


Pat Morris, agent člena prestížneho Triple Gold Clubu uviedol, že si jeho klient dáva prestávku od hokeja a chce si vyriešiť osobné záležitosti. Informoval o tom Elliott Friedman z televízie Sportsnet.

Sociálne siete a niektoré médiá začali šíriť špekulácie o možnom dôvode Perryho odchodu

Hovorí sa o údajnom sexuálnom pomere Perryho s matkou Connora Bedarda, čo však zostáva neoverenou informáciou. Táto špekulácia vyvolala veľkú vlnu diskusie medzi fanúšikmi a v hokejovej komunite.

Podľa zdroj blízkeho k organizácii Chicago Blackhawks bol Corey Perry vyradený z tímu, pretože mal pohlavný styk s mamou Connora Bedarda. Tím sa to teraz snaží zamiesť pod koberec, píše na sociálnej sieti X známy profil Hockey Insiderr.

Bedardovi, ako aj ďalším jeho spoluhráčom pritom práve matky robili spoločnosť na nedávnom tripe na Floride.


Zámorský expert špecializovaný na Chicago Blackhawks Charlie Roumeliotis tieto informácie zásadne poprel.

Napriek tomu, klub stále nevydal žiadne konkrétne vyhlásenie o dôvodoch nečakaného odchodu 38-ročného útočníka, ktorý mal byť práve mentorom jednotky draftu.

Perry prišiel k "jastrabom" počas leta 2023 a má podpísaný ročný kontrakt na 4 milióny dolárov. V novej sezóne zaznamenal 9 bodov za 4 góly a 5 asistencií.

Generačný talent Connor Bedard zažíva fantastickú prvú sezónu v NHL. V 19 zápasoch nazbieral tento 18-ročný útočník 17 bodov za 10 gólov a 7 asistencií. V bodovaní je lídrom Chicaga Blackhawks.