Zostane tréner Weiss v Slovane? Ivan Kmotrík ml. po piatom titulu prináša odpoveď

Niké Liga 2023/24

autor hetrik.sk

Zostane tréner Weiss v Slovane? Ivan Kmotrík ml. po piatom titulu prináša odpoveď

Slovan Bratislava získal vďaka sobotňajšiemu triumfu 2:1 na ihrisku Banskej Bystrice v predstihu svoj piaty ligový titul vo Fortuna Lige za sebou.

Niekoľko týždňov dozadu to ešte na obhajobu prvensta vôbec nevyzeralo, Dunajská Streda mala na čele tabuľky pohodlný náskok šiestich bodov."Belasí" však nakoniec môžu oslavovať nesmierne vydarenú sezónu. Okrem ďalšieho titulu sa dokázali prebojovať do osemfinále Európskej konferenčnej ligy.

V ďalšej sezóne by mohol byť cieľ v podobe účasti vo vytúženej skupine Ligy Majstrov. Bude to však po vedením trénera Vladimíra Weissa staršieho?

Tréneri nemajú zmluvu, ale to nie je o zmluve. Nemáme v tomto nijakú polemiku, nemusíme o tom špekulovať, to sú veci, ktoré dotiahneme.


Som presvedčený, že Vlado Weiss zostane trénerom Slovana. Verím, že teraz všetko dobre nastavíme a budeme ešte lepšie pripravení ako v tejto sezóne.

Nejaké zmeny budú. Musia prísť aj noví hráči. Ale o tom budeme hovoriť v nasledujúcich týždňoch. 

Rokovania už prebiehajú, máme veľa rozrobeného, ale sezóna bola rozbehnutá a nechceli sme s hráčmi hovoriť zatiaľ o kontraktoch.

Verím, že spoločne vyskladáme ešte silnejší Slovan, aký bol uplynulý rok, reagoval pre sportweb.pravda.sk generálny riaditeľ ŠK Slovan Bratislava Ivan Kmotrík mladší.

Foto: Instagram/Ivan Kmotrík ml., skslovan.com