Zväz si nechce urobiť hanbu: Nemečkovci oficiálne zrušili galavečer Hokejista roka!

Slovensko Reprezentácia

autor hetrik.sk

Zväz si nechce urobiť hanbu: Nemečkovci oficiálne zrušili galavečer Hokejista roka!

Prišlo to, čo sa aj očakávalo. Vedenie SZĽH rozhodlo o osude galavečera Hokejista roka, Galavečer sa ruší!

Zväz tak chce predísť obrovskej hanbe, pretože väčšina hviezd slovenského hokeja odmietlo pozvánku.

Hokejista roka

Takmer istý víťaz Marián Hossa už dávnejšie oznámil, že na vyhlásenie určite nepríde. Peniaze, ktoré boli vyhradené na tento večer sa rozdelia na mládež medzi slovenské hokejové kluby.

Toto rozhodovanie nebolo ľahké, ale rozhodli sme sa, že chceme hokej spájať a nie deliť. Pokiaľ niektorí hráči verejne deklarujú, že na slávnosť neprídu, rešpektujeme to, je to ich rozhodnutie. Ľúto nám je predovšetkým fanúšikov, pre ktorých mal byť tento galavečer uskutočnený. Rozhodli sme sa financie rozdeliť mládežníckym klubom. Ocenenia samozrejme víťazom doručíme, povedal generálny sekretár zväzu Róbert Pukalovič

Vyjadrenie Igora Nemečka: Robím v hokeji a pre hokej už 16 rokov a každému – vrátane všetkých hokejových reprezentantov sa môžem pokojne pozrieť do očí. Mrzí ma to, čo sa teraz deje, nerozumiem tomu, ale verím, že tieto emócie, ktoré naozaj nikomu a v ničom nepomáhajú, skončia,“ povedal prezident SZĽH Igor Nemeček a dodal, že denne cíti podporu väčšiny slovenskej hokejovej verejnosti a medzinárodných kolegov.

Cíti podporu väčšiny slovenskej hokejovej verejnosti? To asi žije na úplne inom Slovensku!