Zvráti Bayern situáciu vo svoj prospech?

Liga Majstrov

autor hetrik.sk

Zvráti Bayern situáciu vo svoj prospech?

Obhajca minuloročného titulu Ligy majstrov z Bayernu nezačal štvrťfinále proti PSG ideálne. Princovia si z nemeckej pôdy odniesli veľmi sľubný výsledok 3:2. Bavorov teraz čaká ťažká skúška, aby sa mohli dostať medzi najlepšiu štvorku. Trápi ich však početná maródka. Ako to zvládnu? Natipujte si a počúvajte vyraďovacie súboje milionárskej súťaže prostredníctvom rádia s českým komentárom a tipujte live! Odvetné štvrťfinálové zápolenia využite aj v súťaži Tipbank!

Ako to vidia tipéri?

LAMA19 im napríklad dôveruje a dáva dvojku s tým, že sa aspoň raz presadí aj francúzske mužstvo (kurz 3,10): „Situácia pre Bayern je jasná, taktika teda pôjde bokom. Pre Mníchov je najväčšou stratou zranený Lewandowski, domácim zas bude chýbať dirigent obrany Marquinhos. Očakávam podobný priebeh ako v prvom zápase.“

Bavorský celok sa na odvetu pozitívne nenaladil, keď si v Bundeslige doma len body podelil s Unionom Berlín (1:1). To partia kouča Pochettina rozdrvila v domácej Ligue 1 Štrasburg 4:1.

Na strane zverencov Flicka je aj DuyThai, ktorý verí v ich útočné kvality a v analýze rozoberá dôvody na ich minimálne dva presne zásahy s kurzom 1,57: „V prvom zápase bol podľa štatistík lepší Bayern. PSG zase využilo jeho chyby. Hráči mníchovského klubu musia dať aspoň dva góly,“ uvádza tipér spolu s priloženým videom top sekvencií predošlej bitky.

Tiež dôverujete obhajcovi titulu, alebo si zahráte triumf borcov spod Eiffelovej veže?

Ukážte sa na tiketoch!

Pridajte sa k najväčšej komunite tipérov ešte dnes, dostanete 20 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!