Boj o čelo Premier League!

Premier League

autor hetrik.sk

Boj o čelo Premier League!

Anglicko sa teší na ďalšiu veľkú bitku. Dokonca by sa dalo povedať tú najväčšiu, čo pohľad na tabuľku Premier League po dvanástich kolách potvrdzuje. Na Anfield Road hostí majstrovský Liverpool londýnsky Tottenham. Oba veľkokluby majú na svojom konte 25 bodov, obaja v minulom kole zaváhali po remízach 1:1 s papierovo slabšími súpermi a obaja chcú svojmu konkurentovi na čele tabuľky Premier League odskočiť. Komu sa to podarí? Natipujte si, užite si zápas prostredníctvom rádia s českým komentárom a tipujte live!

Futbalisti z mesta Beatles síce spolu s kohútmi viedli po víkendových bojoch tabuľku, ale v tesnom závese číhali ďalší rivali. Leicester, s ktorým sa na jar v Európskej lige stretne Slavia, strácal len bod. Southampton mal 23 bodov a Chelsea 22. Čo ďalšie známe značky? Manchester United je na ôsmej pozícii (20), konkurenční citizens sú 9. (19), ale je nutné podotknúť, že obaja giganti majú odohraných len jedenásť duelov. Suverénne najhoršie je na tom z veľkoklubov Arsenal, ktorý sa krčí až na pätnástej priečke.

Táto sezóna je tak oproti tej vlaňajšej, ktorej jasne dominovali reds, omnoho viac vyrovnanejšia a zároveň pre divákov atraktívnejšia. O prekvapivé výsledky nie je núdza a je sa na čo pozerať.

Ako to vidia tipéri?

Napríklad cabadaj97 verí kohútom v stávke bez remízy s kurzom 3,27. Prečo si myslí, že Mourinhova partia s reds po piatich prehrách v rade konečne uspeje? „Tottenhamu hrá do karát maródka v tíme manažéra Jürgena Kloppa. Tomu bude chýbať množstvo borcov ako Van Dijk, Alisson, Milner, Jota alebo Alcantara. Navyše Spurs v Premier League prehrali naposledy v septembri s Evertonom a od tej doby majú bilanciu 10–2–0,“ uvádza tipér.

A s akou predstavou pôjdete do šlágra vy? Rozhodnite na tiketoch!

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 20 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!