Dávid Hancko sa už rozhodol. Atletico Madrid poslalo konkrétnu ponuku. Čo na to Feyenoord?

Slovensko

autor hetrik.sk

Dávid Hancko sa už rozhodol. Atletico Madrid poslalo konkrétnu ponuku. Čo na to Feyenoord?
Zdroj: feyenoord.com

Slovenský futbalista Dávid Hancko, po tom, ako sa mu skončili reprezentačné povinnosti na Majstrovstvách Európy v Nemecku, sa už môže naplno sústrediť na tému svojej budúcnosti.

Dvadsaťšesťročný obranca je posledných niekoľko týždňov spájaný s prestupom do Atlética Madrid.


Tieto správy neskôr potvrdil aj hráčov agent. To Atlético je pravda, to vedia všetci, je to mediálne známe. Zo všetkých klubov, ktoré majú o Dávida záujem, je pre nás Atlético Madrid na prvom mieste. Davidovi sa to páči, ale rozhodnú vo Feyenoorde, vyhlásil Branislav Jašurek pre RTVS.

Podľa najnovších informácií novinára Santiho Aounu z Foot Mercato je už Hancko so španielskym tímom dohodnutý na podmienkach zmluvy. Zostáva dohodnúť prestupovú čiastku medzi klubmi.

Autor zároveň uvádza, že Atlético poslalo Feyenoordu ponuku na 24 miliónov eur plus bonusy. Holanďania majú požadovať 35 miliónov.


V najbližšej dobe by sa malo uskutočniť ďalšie kolo vzájomných rozhovorov. Transfer je však na najlepšej ceste k jeho finalizácii.

Pre klub z hlavného mesta Španielska je slovenský reprezentant hlavnou letnou prestupovou prioritou.

Rodák z Kamenca pod Vtáčnikom odohral v uplynulej sezóne holandskej Eredivisie všetkých 34 zápasov. Ako obrancovi sa mu podarilo streliť 5 gólov.