Kto získa Stanley Cup? Sledujte play-off NHL naživo!

NHL

Kto získa Stanley Cup? Sledujte play-off NHL naživo!

Hlavná fáza play-off NHL odštartovala naplno! Šestnásť najlepších tímov si to rozdá o Stanley Cup. Dejiskom týchto bojov budú kanadské mestá Edmonton a Toronto. Kto sa bude tešiť z celkového triumfu? Bude to Černákova Tampa, Chárov a Halákom Boston alebo Tatarov Montreal, prípadne niekto úplne iný? Natipujte si a sledujte všetky bitky play-off o Stanley Cup naživo na TV Tipsport!

Tipér STAR64 sa v celkovom zúčtovaní spolieha na triumf medveďov z Bostonu. V jeho analýze si myslí: „O ofenzívnej sile Bostonu sa netreba ani baviť, v obrane vládne nestárnuci Chára s Krugom. Menšie problémy by sa mohli vyskytovať v bráne. Môj hlavný dôvod na tento kurz je teda slušná ofenzívna sila...“ Rozhodol sa na tento tip naložiť takmer 3 399 EUR! Podarí sa mu zinkasovať takmer 32 286 EUR? Súčasná forma Bostonu však nie je síce oslnivá, ale aj napriek tomu zostávajú jedným z top favoritov súťaže.

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Borci z najväčšej tipérskej komunity zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!