Kto získa tento rok Stanley Cup?

NHL

autor hetrik.sk

Kto získa tento rok Stanley Cup?

V noci zo stredy na štvrtok sa v zámorí rozbehne NHL. Sledovali ste počas leta, ako jednotlivé tímy posilňovali? Ponorte sa pred začiatkom sezóny do kurzovej ponuky a tipnite si na víťaza Stanley Cupu! Tipovať môžete nielen na celkového víťaza najlepšej hokejovej ligy sveta, ale napríklad aj na to, či jednotlivé tímy postúpia, alebo nepostúpia do play off. Nezabudnite, že všetky zápasy NHL budeme vysielať v priamom prenose na TV Tipsport!

Tomason11111 si zobral pod mikroskop Dallas Stars. „Nečakám, že budú Stars v základnej časti okupovať najvyššie priečky, ale ak sa im podarí dostať do play off, akože by s týmto tímom v pohode mali, tak potom kľudne môžeme čakať od tohto tímu veľké veci,“ spomína v analýze s kurzom 36. Súhlasíte s ním?

Sforza v tiketoch, ktoré naložil za 887 EUR a 660 EUR nepustil do bojov o Stanley Cup hokejistov Los Angeles a Anaheimu. Necháte sa inšpirovať?

A dokážete odhadnúť, koľko získajú napríklad hokejisti Las Vegas bodov v základnej časti? Masi22 nastavil rytierom strop na hranicu 100 bodov.

„Vo Vegas mi chýba aspoň jeden kľúčový hráč, ako je trebárs Crosby v Pittsburghu, McDavid v Edmontone alebo Nathan MacKinnon v Colorade. Vegas má dobrých hráčov, ale jedna opora mužstvu proste chýba. V minulej sezóne získal tento tím 93 bodov, tento rok to tipujem na maximálne 95 bodov,“ napísal Masi22 v analýze s kurzom 1,82. Presvedčil vás?

Sledujete zmeny v jednotlivých kluboch a ďalšie dianie v zámorí a chcete sa podeliť o zaujímavé postrehy s ostatnými tipérmi? Rozoberte NHL v hokejovom tematickom fóre!

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Borci z najväčšej tipérskej komunity zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!